x
شعار سال

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)

Sunday, January 23, 2022
بازدید: 500 بار

🔷️مراسم گرامیداشت دخت پیامبر نور و رحمت، حضرت فاطمه زهرا (س) با سخنرانی امام جمعه شهرستان آبیک در نیروگاه شهید رجایی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، حجت الاسلام والمسلمین حسینی میرامینی امام جمعه شهرستان آبیک در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) وگرامیداشت روز زن و مقام مادر، به فرازهایی از دعای حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره نمود و افرود: از حضرت فاطمه زهرا (س) دو خطبه نقل شده است که دارای نکاتی حائز اهمیت است.
🔷️حجت الاسلام والمسلمین حسینی میرامینی با اشاره به فرازهایی از زیارت حضرت زهرا(س) افزود: در این خطبه ها آن حضرت اشاره نموده اند، خدایا توحکیمی ، توخبیری و تو صاحب تدبیر اموری خداوند هیچ چیزی و هیچ کسی را بیهوده و کم ارزش خلق نمی کند، خدایا هر چیز و یا هرکس را در این عالم برای کار خاصی آفریدی نه یک کار معمولی، خدایا از آن جایی که مرا آفریدی از من استفاده کن.
🔷️امام جمعه شهرستان آبیک ادامه داد : برای اثر گذار بودن در جامعه، انسان نباید حتما وزیر، مدیر و یا وکیل باشد بلکه انسان باید جایگاه و مقام خود را پیدا کند، همچنین خداوند انسان را اضافه خلق نکرده و هر موجودی را برای کار خاص و مفیدی آفریده است.
🔷️مراسم گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور کارکنان نیروگاه در نمازخانه این شرکت برگزار شد.
لطفا نظرات خود را در مورد این News با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR