x
شعار سال

افزایش 8/7  درصدی تولید انرژی خالص در نیروگاه شهید رجایی نسبت به ماه مشابه در سال گذشته

Sunday, October 23, 2022
بازدید: 42 بار

بیش از 945 میلیون کیلووات ساعت انرژی خالص در مهر ماه امسال از سوی واحدهای در مدار نیروگاه شهید رجایی قزوین تولید و به شبکه سراسری تحویل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، جواد دوستی معاون مهندسی و برنامه ریزی نیروگاه در تشریح این خبر گفت: در مهر ماه امسال، به میزان 945 میلیون و488 هزار کیلووات ساعت انرژی خالص در واحدهای سیزده گانه این نیروگاه، تولید و به شبکه سراسری تحویل شد  و در مقایسه با ماه مشابه در سال گذشته 8/7 درصد افزایش داشته است .

معاون مهندسی و برنامه ریزی نیروگاه در ادامه بیان داشت : از این میزان انرژی تولیدی، 457 میلیون و 796 هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای نیروگاه سیکل ترکیبی و 487میلیون و 692   هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای 250مگاواتی نیروگاه بخار  این نیروگاه تولید و به شبکه سراسری تحویل شده است.

این میزان انرژی در حالی تولید شده است که واحدهای نیروگاه شهید رجایی در فصل تعمیرات قرار گرفته و هم اکنون چهار واحد بصورت همزمان، دو واحد نیروگاه بخار و دو واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی آن برای انجام تعمیرات از مدار تولید، خارج شده است که پس از انجام تعمیرات با آمادگی کامل به مدار تولید باز خواهند گشت.

 

 

 

 

لطفا نظرات خود را در مورد این News با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR