x
شعار سال

🔷️مسابقات قرآنی ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو برگزار می شود

Tuesday, July 27, 2021
بازدید: 705 بار

شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو، مرداد ماه امسال برگزار می شود.
✍️به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، مسابقات قرآنی وزارت نیرو، هرساله با حضور کارکنان و خانواده های ایشان برگزار می شود که امسال با توجه به این که در سال گذشته این مسابقات، ویژه کارکنان و همسران بود، در سال جاری، فرزندان همکاران، به رقابت در رشته های مختلف قرآنی خواهند پرداخت.
🔷️موسی اصلی بیگی دبیر شورای فرهنگی نیروگاه، در این باره گفت: امسال، شرکت کنندگان در این مسابقات، به رقابت در 4 رشته قرائت تحقیق و اذان، حفظ، مفاهیم و نماز خواهند پرداخت که در 2سطح استانی و کشوری برگزار خواهد شد.
🟢اصلی بیگی با اشاره به ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا بیان داشت: این مسابقات که با همکاری پایگاه بسیج نیروگاه برگزار می شود، طبق ابلاغیه امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو، به صورت غیرحضوری خواهد بود، اما در صورت فراهم آمدن شرایط مناسب، به صورت حضوری برگزار می شود.
🔸️دبیر شورای فرهنگی نیروگاه یادآور شد: مرحله استانی این مسابقات در 5 و 6 مرداد و مرحله کشوری هم در نیمه دوم شهریور ماه برگزار می شود که محل اجرای مسابقه استانی، در صورت برگزاری آن به صورت حضوری، متعاقبا اعلام خواهد شد.
🔷️نفرات برگزیده (اول) مرحله استانی، در صورت کسب 70 درصد از امتیاز آزمون، به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.
لطفا نظرات خود را در مورد این News با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR