به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، ابوالفضل موتابها مدیر عامل و رئیس هیات مدیره نیروگاه شهید رجایی قزوین در ابتدا ضمن عرض خدا قوت به همه تلاشگران عرصه تولید انرژی الکتریکی از زحمات ایشان تقدیر نمود . و دهه امامت و ولایت که از روز عید قربان آغاز شده و تا فردا عید غدیر، که یکی از مهمترین اعیاد شیعیان و مسلمانان است را تبریک گفت.

وی با تأکید بر اهمیت این روز در آموزه های دینی و سفارش بزرگان برای گرامیداشت آن، از همکاران خواست تا فرصت را برای دیدار با بزرگان خانواده و انجام صله رحم غنیمت شمارند.

وی به موضوع افزایش گرمای هوا در روزهای اخیر پرداخت و اشاره کرد: اگرچه در برخی استان های غربی و مرکزی هنوز این گرما شدید نشده، اما در مناطق جنوبی دمای بالای 50 درجه سانتیگراد را شاهد هستیم. وی با قدردانی از تلاش شبانه روزی 145 نیروگاه حرارتی کشور و 12 هزار پرسنل شرکت مادرتخصصی تولیدنیروی برق حرارتی، این تلاش ها را مرتبط با آسایش، امنیت و رفاه همه هموطنان دانست.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل نیروگاه سپس به ضرورت نگاه ویژه به عملکرد صحیح تجهیزات نیروگاه شهید رجایی در این روزها اشاره کرد و از همکاران خواست با تمرکز بیشتر و نگاه ویژه به تجهیزات، در حفظ و نگهداری نیروگاه کوشا باشند.

مدیرعامل نیروگاه شهیدرجایی از تلاش ها وزحمات پرسنل تعمیرات و بهره برداری هر دو نیروگاه های بخار وسیکل ترکیبی برای آماده سازی واحدهای نیروگاه پیش از موعد برای گذر از پیک تابستان۱۴۰۳ قدردانی کرد.

در پایان از فعالان فرهنگی،موذنین، مکبرین و قاریان قرآن کریم تقدیر و تجلیل شد و در این مراسم، اطهری نسب، مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) با قرائت اشعاری به مدح حضرت علی (ع) پرداخت و کارکنان، همراه و همخوان با وی به مولودی خوانی پرداختند.